Якщо Ви потребуєте допомоги у продажі квартири або будинку в м. Рівне і хочете, щоб цей непростий процес був здійснений професійно, без зволікань і затягувань, по правильній ціні - звертайтесь до АН "Партнер" до Юліанни Максимчук. Ми звернулись - і все добре! Швидко, оперативно, професійно. Дякуємо Юліанні за допомогу, і за приємне відчуття про вирішене питання продажу квартири. Працюйте на такому ж рівні. Якби Всі так працювали як Ви, в нашому суспільстві було би все добре.

Тетяна Буц.

Довелося працювати з агентством нерухомості "Партнер". Приємно вражена злагодженістю колективу, вмінням вирішувати питання швидко й головне вигідно для клієнта. Все дуже професійно, спокійно, толерантно. Рекомендую всім, хто ще шукає того, кому довірити складні питання з нерухомістю. Рекламуйте себе, бо Ви варті хороших клієнтів!

Янчевська О.О.

Абсолютна автономність - мій час було збережено по-максимуму, без зайвих дзвінків. По суті, все чітко організовано. Єдине, додати більше звітності про покази - можливо, в текстовому форматі таблиць, щоб орієнтуватись в проведеній роботі.

Баюн Євгеній.

Сподобався партнерський підхід до роботи, терпіння і ініціативність. Працювати було без проблем. Працюйте з онлайн-сховищем, щоб зручніше було отримувати і перекидати фото/план приміщення.

Тимченко Тимур і Тимченко Тетяна.

Високий рівень професіоналізму ріелторів, справді індивідуальний підхід як до об‘єкту нерухомості, так і роботи з клієнтами. Вміння працівників АН Партнер працювати в інтересах та синергії з продавцем нерухомості, як одна команда!!!

Хмельник Олена Василівна.

Активність рієлтора, швидкість обробки запиту клієнта, знання ринку нерухомості!

Viktoriia Smolinska.